Автоматика до воріт

 Автоматика для воріт допомагає позбавити людей від рутинної роботи по відкриванні і закриванні воріт. Розрізняють автоматику для воріт для приватного користування і для промислової експлуатації.

Автоматика для промислових воріт передбачає більш жорстку експлуатацію і набагато більшу частоту циклів відкривання і закривання. Тому вона більш міцна і потужна. Промислові ворота – це ворота, що встановлюються на складських  приміщеннях, на в’їздах на територію офісів і штаб-квартир компаній і фірм і на інших промислових об’єктах. Природно, використовуються такі ворота досить інтенсивно, отже, вимагають більш потужних і надійних автоматичних систем.

 Комплекти автоматики для воріт розрізняються за видами воріт (орні, відкоти, секційні), по брендам і багатьом іншим категоріям. Вони виконують безліч різних функцій. Насамперед, це додатковий рубіж безпеки. Завдяки автоматиці стулки воріт неможливо зрушити з місця зловмисникові. Так що автоматизація воріт – це не мода, а нагальна необхідність.

 Автоматичний привід воріт набагато швидше відкриває ворота, ніж людина. Крім того, він забезпечується доводчиком, що забезпечує більш щільне замикання.

 Комплект автоматики для воріт необхідний як на промислових воротах, так і на побутових, провідних в приватне домогосподарство або в гараж. Такі автоматичні ворота легко і просто управляються за допомогою кнопки на брелоку або кодової клавіатури. Електропривод воріт зазвичай харчується від низької напруги, володіє опірністю капризам погоди, але навіть, якщо він відмовить, ворота в будь-яку мить можна перевести на ручне управління.

 Електроприводи для розпашних воріт зазвичай бувають важільні, лінійні і підземні. Комплект для автоматики воріт – це надійні кошти посилити захист свого житла і майна. Встановлювати комплект для автоматичних воріт слід в залежності від типу воріт і загального дизайну ділянки. Він не повинен псувати зовнішній вигляд воріт, при цьому повинен бути захищений і правильно працювати.

 Ще однією проблемою є і ціни на автоматику для воріт. Вони можуть коливатися в широких межах. В основному вони залежать від бренду, а також від того, для яких воріт (промислових або побутових) призначена дана автоматика. Автоматика для промислових воріт, розрахована на більш жорстку експлуатацію і великі потужності, варто, природно, дорожче. У той час, як більш прості побутові механізми мають меншу потужність і коштують дешевше.

 Переваги автоматики для воріт

 Забезпечення безпеки житлових, комерційних, торгових і виробничих будівель є важливим завданням кожного власника нерухомості. Тому автоматичні гаражні ворота, рольставні і в’їзні, отримали останнім часом найбільш широке поширення.

 Багато в чому популярність пояснюється тим, що подібні конструкції мають ряд унікальних характеристик, що дають незаперечні переваги, серед яких можна виділити наступне:

  • Простота експлуатації: будь-які конструкції, включаючи захисні рольставні, налаштовуються таким чином, щоб їх застосування було максимально зручним. При цьому комплектація автоматики для воріт підбирається виходячи з їх особливостей конкретного будинку або приміщення. Іншими словами, ми розробляємо оптимальне технічне рішення з урахуванням актуальних потреб замовника.
  • Економія місця: за наявності невеликих територій установка автоматичних воріт дозволяє істотно заощадити вільний простір.
  • Безпека: подібні системи є надійним способом захистити територію від проникнення сторонніх осіб. При цьому автоматика для воріт забезпечує різні рівні контролю доступу.

Читайте також:

Стабілізатор напруги для котла