Історія натяжних стель

Початком історії натяжних стель прийнято вважати давньоримську технологію кріплення різнокольорових тканин під стелею приміщень. Залежно від моди або настрою господаря, достатньо було зняти стару тканину і повісити нову, тим самим, в найкоротші терміни, оновити звичне житло.

Якщо в минулому, натяжні стелі собі могли дозволити тільки «обрані», сьогодні ж – це один з основних елементів інтер’єру будь-якого приміщення!

Кожен з нас, незалежно від того, де живе і працює, інстинктивно прагне прикрасити то звичне, що щодня впадає в очі. Особливо, якщо мова йде про стелі. Ідеально рівних поверхонь не буває! І не важливо, що є першопричиною замовлення натяжної стелі – імідж або відсутність навичок (бажання) самостійно здійснювати ремонт, головне, що ви бажаєте здійснити мрію багатьох тих, хто ще тільки прагне до кращого!

Як правило, типові чотири кути в стандартній кімнаті спрощують вартість монтажних робіт і матеріалу. Вартість натяжних стель збільшується за рахунок не стандартних рішень (багато рівневих стель, додаткових точкових світильників) або при наявності декількох, зовсім вже маленьких за розміром площ. Зазвичай чим більша площа стелі, тим менша її ціна.