Що потрібно знати при монтажі

Натяжні стелі:  що потрібно знати про монтаж

Обов’язковою умовою, на стадії ремонту, є те, що натяжні стелі можна встановлювати, тільки коли вирівняні всі стіни. Поклеєні вже шпалери чи ні, абсолютно не має значення. Найголовніше, щоб та поверхня, до якої буде кріпитися багет, була рівною. Перше, що потрібно обов’язково зробити – це не забути вчасно, придбати всі потрібні освітлювальні прилади та інші елементи, що вбудовуються в Вашу натяжну стелю. На натяжні стелі можливо встановити практично будь-який вид бажаного освітлення, це можуть бути як звичайні стельові люстри, так люстри на гаку, або точкові світильники. У приміщенні, де проводитимуться роботи, потрібно трохи відсунути від стін всі меблі, звільнивши при цьому простір для можливості переміщення драбин і самих монтажників з робочим інструментом. Зазвичай, для цього достатньо всього одного метра від стіни

Загалом, краще все, що може випадково впасти або розбитися, і можливо постраждати як картини, (вази, кераміка, горщики з квітами, посуд, телевізори та інша електроніка) бажано винести. Цим ви допоможете істотно скоротити час монтажу Вашої натяжної стелі. А важкі меблі виносити зовсім не потрібно, просто посуньте її до центру кімнати і все. Якщо не виходить зрушити, наприклад, великі шафи, а може неможливо, зніміть з них тоді антресолі, цього буде цілком достатньо.

Також так  як в процесі установки стелі, полотно буде нагріватися, то краще буде прибрати з приміщення тварин, всі рослини, а також ті предмети, які не стійкі до підвищених температур.

Якщо в середньому, то монтаж однорівневої  (простої) натяжної стелі займає всього близько двох годин. Користуватися цим приміщенням, Ви зможете відразу ж після установки!