Натяжна стеля і вологість

Натяжні стелі в приміщеннях з підвищеною вологістю

Натяжна стеля у  кімнаті, де підвищена вологість в приміщенні – одна зі складних проблем, яка впливає на вибір оздоблювальних матеріалів. Є приміщення, вологість яких завжди буде підвищена: ванна кімната, басейн, баня. У таких приміщеннях дуже обмежено використання стандартних оздоблювальних матеріалів. Через деякий час всі сили, вкладені в ремонт можуть зникнути на очах. Підвищена вологість пред’являє особливі вимоги до обробки приміщень і створює характерні проблеми.

Наприклад, нерозумно було б використовувати звичайні паперові шпалери. Забарвлення стін ванної може виявитися нестійким, якщо не використовувати спеціальні види фарб.

До того ж, часта проблема вологих приміщень – грибок, що вражає стіни і стелю. І, якщо для стін ванної кімнати оптимальним способом обробки можна вважати кахельну плитку, покладену з дотриманням технології, то натяжні стелі з ПВХ-плівки можна вважати ідеальним способом оформлення стелі у вологих приміщеннях.

ПВХ-плівка, з якої виготовляються натяжні стелі, надзвичайно довговічна і стійка до впливу вологи. Вона може застосовуватися в широкому діапазоні температур – від – 5 до +50 градусів, а термін служби натяжної стелі складає 10 років. Використовувати натяжні стелі можна не тільки у ванних кімнатах, але і в лазнях, басейнах, громадських душових та інших вологих приміщеннях.

При використанні натяжних стель в басейнах Ви отримуєте ідеально рівну та гігієнічну безшовну поверхню, яка повністю перекриває приміщення будь-якої площі. За натяжною стелею можна заховати повітроводи систем вентиляції, датчики пожежної сигналізації, проводи й інші види комунікацій. На відміну від стандартних засобів обробки в даних приміщеннях, використання натяжних стель відкриває широкий простір для різних дизайнерських і технічних рішень простору. Це і можливість створення багаторівневих конструкцій з натяжних стель, і використання різних кольорів, фактур, нанесення зображень.

Натяжні стелі не вимагають спеціального догляду, антистатична обробка перешкоджає їх забрудненню, а при необхідності вінілову плівку можна мити і протирати вологою тканиною. Кріплення натяжних стель найчастіше проводиться до стін приміщення, що дозволяє приховати різні дефекти стелі – нерівності, тріщини, плями. На таких стелях не конденсується і крізь них не просочується волога, а якщо зверху трапилося протікання, натяжні стелі утримають воду і врятують приміщення від «потопу».

Міцність натяжної стелі дозволяє витримувати навантаження в 100 кг на квадратний метр поверхні, єдине, чого слід уникати – це пошкодження ПВХ-плівки гострими предметами. При професійній установці натяжні стелі  не провисають, не деформуються і утворюють ідеально рівну безшовну поверхню, яка прослужить довгі роки.