Деревяні двері міжкімнатні та вхідні

Вхідні двері повинні відповідати високим вимогам безпеки, мати естетичний вигляд і хорошу ізоляцію, для забезпечення якої додатково застосовуються спеціальні тепло та звукоізоляційні матеріали, що поміщаються всередину полотна. Звернена назовні панель дерев’яних дверей покривається спеціальними захисними складами, що оберігають полотно від руйнівних впливів зовнішнього середовища і механічних пошкоджень. Вхідні двері, як правило, виготовляються в глухому варіанті для забезпечення максимальної захищеності приміщення.

Конструкції вхідних дерев’яних дверей

Вхідні двері мають посилену конструкцію, ущільнювачі, спеціальний запірний механізм, поріг і вічко.

Термін експлуатації виробу залежить від типу і якості використовуваної деревини і способу її обробки. Утеплення і якісно виконані вхідні двері з коробкою розрахована на 30 років служби.

Нестандартні дерев’яні вхідні двері на замовлення

Дерев’яні вхідні двері на замовлення – це обличчя вашого будинку і перше на що звертають увагу гості. Крім того, вони повинні стати надійним захистом вашої квартири від небажаних проникнень і зберегти мікроклімат внутрішніх приміщенні. Які ж краще замовити: громіздкі металеві, економ металопластикові або красиві нестандартні двері з дерева? У Львові купити вхідні дерев’яні двері на замовлення з установкою досить просто. Це обуславлено багатьма причинами – якісне і дешеве дерево, безліч виробників, швидке і недороге виготовлення, величезні можливості декору і оформлення, а також доступні ціни на міжкімнатні двері.

В даний час виробники впроваджують нові технології при обробці дерева, тому сучасні дерев’яні вхідні двері на замовлення обходяться дешево і відрізняються особливою міцністю і довговічністю. Не варто забувати і про низьку теплопровідність деревини, і кращу звукоізоляцію в порівнянні з виробами з металу. Крім позитивних технічних і експлуатаційних характеристик, дерев’яні вхідні двері – це індивідуальність вашої квартири. Такий матеріал дає можливість замовити виготовлення примірників нестандартних розмірів: високі двостулкові, арочні.

Купіть у компанії «Левгурт»к расиві і недорогі вхідні двері під замовлення з установкою і зробіть вашу квартиру тепліше і затишніше.

Замовити вхідні двері з дерева з установкою в квартирі

У нашому магазині ми пропонуємо Вам дешево купити по каталогу готові вхідні дерев’яні двері від виробника або недорого замовити виготовлення моделі нестандартних розмірів. У розділах розміщена докладна інформація про кожний виробі: фото, опис, характеристики та ціна. Для оптових покупців Львова і області у нас є спеціальні знижки та акції. Залиште замовлення на красиві вхідні двері з дерева за індивідуальними розмірами і ми виконаємо його в найкоротші терміни. Зробивши покупку в нашому магазині, Ви можете розраховувати на своєчасне відвантаження зі складу, економ доставку і установку дерев’яних вхідних дверей у вашій квартирі.

Щоб замовити вхідні двері з дерева терміново, Вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на офіційному сайті «Левгурт». Наші менеджери негайно зв’яжуться з вами, повідомлять про наявні економ варіанти і ціни на них. При замовленні нестандартних дерев’яних вхідних дверей рекомендуємо Вам відразу купити всі необхідні комплектуючі – отвори, красиві лиштви і фурнітуру. Оформивши продаж, ми готові запропонувати Вам недорогі додаткові послуги. Так для жителів Львова та області ми організуємо безкоштовний виїзд фахівця для попереднього виміру, а також візьмемо на себе роботи з доставки та встановлення вхідних дерев’яних дверей в квартирі.

Читайте також:

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері Закарпаття